тел/факс (044) 278-49-83
Киiвстар (097) 899-96-12
МТС (066) 400-18-72
life (093) 869-10-44
Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються в дії!

Документи з органів Реєстрації актів громадянського стану (ЗАГСу)

Витребування документів – це отримання повторних документів, тобто їх дублікатів, аналогічних раніше виданим оригіналам.
Документи видають на підставі записів органів, які здійснювали видачу даних документів раніше, тому дублікати документів прирівнюють до оригіналів. Повторні свідоцтва, вони ж дублікати свідоцтв, видаються відповідними відділеннями органів ЗАГС, дипломатичними представництвами, а також консульськими установами в Україні. Видача відбувається на підставі записів у відповідних книгах реєстрації актів (як правило – книги реєстрації актів громадського стану) за письмовою заявою громадян, стосовно якого здійснюється запис. Дублікат свідоцтва обов’язково позначається штампом «Повторно».

Отримання повторних документів (витребування дублікатів) по Україні можливе для наступних документів:

• свідоцтво про шлюб;
• свідоцтво про народження;
• довідка про несудимість;
• свідоцтво про смерть;
• свідоцтво про розлучення.

Наша Компанія із радістю допоможе Вам витребувати необхідні документи на території Києва, Київської області та регіонів!

Термін виконання
Вартість наших послуг
2 р.д. 650 грн.
5 р.д. 500 грн.
10 р.д. 350 грн.

У вартість входить:
– консультація;
– підготовка заяви;
– оплата державних мит та офіційні платежі;
– подача документів та отримання необхідного документа.

Документи необхідні для здійснення послуг:

• довіреність на співробітників нашої Компанії;
• копія паспорта громадянина України;
• копія документа, який необхідно витребувати або оригінал (у разі відсутності необхідно надати інформацію про місце знаходження документа, який необхідно витребувати).

Існують наступні способи витребування документів:

• звернутися в ЗАГС особисто з копією документа і запитати його повторно;
• витребувати документ через ЗАГС, що знаходиться за місцем прописки (у випадку якщо ЗАГС, який видав документ, розташований в іншому місті або області);
• допомога близьких родичів (батьків, подружжя або дітей, родинний зв’язок з якими доводиться документально (свідоцтвом про народження, про шлюб). Ваші родичі можуть звернутися в ЗАГС без довіреності та повторно запросити документ;
• звернутися до наших співробітників або партнерів в регіонах, які за дорученням витребують потрібний документ незалежно від присутності Вас і Ваших родичів.

Заяву на видачу дубліката свідоцтво має містити:
– П.І.Б., адреса заявника;
– прізвище, ім’я, по батькові того, на кого запитується дублікат;
– назва свідоцтва, дублікат якого потрібно отримати;
– дата актового запису, та інформація про органі ЗАГС, який видав оригінал свідоцтва;
– мета запиту на видачу дубліката.

Заяву підписує особисто той, хто запитує повторне свідоцтво. Якщо запит стосується свідоцтва про народження, заявнику необхідно вказати дані батьків (П.І.Б.). У разі витребування дубліката свідоцтва про укладення (розірвання) шлюбу, необхідно вказувати дату і орган, який реєстрував або розірвав шлюб.

Якщо заява на видачу дубліката не містить точної дати реєстрації свідоцтва, то перевіряються книги записів за той рік, що вказаний в заяві, а також 3 і наступних 3 попередніх.

Повторне свідоцтво (дублікат) видається особі, на яку складено акт про громадянський стан. Дублікат (повторне) свідоцтва про народження, що видається батькам і усиновителям дітей, не залежно від віку останніх.
У випадку, коли запис у відділенні ЗАГС не знайдений, заяву направляють на виконання до обласного архіву. Якщо запис відсутній у відповідному обласному архіві, тоді заявнику буде видана довідка про відсутність такого запису.
Повторні свідоцтва, запис щодо яких здійснювався в консульських або дипломатичних представництвах, уповноважений видавати ЗАГС Київської області та міського управління юстиції. Але тільки у випадку, якщо записи передавались їм на зберігання.
Повторне свідоцтво (дублікат) про народження дітей, яким на момент подачі заяви немає 18 років, видаються опікунам, а також особам, які здійснюють опіку, адміністрації дитячих закладів, у яких ці діти перебувають на вихованні. Особам, які досягли 16 років дублікат видається тільки при наявності на руках паспорти.
Повторне свідоцтво (дублікат) про смерть може бути видано родичам померлого, якщо вони нададуть документальне підтвердження родинних зв’язків. Це можуть бути діти, в тому числі й усиновлені, подружжя, брати і сестри, бабусі і дідусі з обох батьківських сторін (матері та батька).
Повторне свідоцтво про народження (дублікат) на дитину не може бути видано особі, яку було позбавлено батьківських прав. У дублікаті свідоцтва про народження наводяться відомості про батьків у відповідності до оригіналу актового запису про народження.

Не можуть бути витребувані наступні документи:

– військовий квиток;
– трудові книжки;
– посвідчення особи;
– повторні свідоцтва (дублікати) про реєстрацію цивільного стану, оформлені на інших осіб, крім заявника;
– свідоцтво про укладення шлюбу, якщо він вже розірвано. В такому випадку може видаватися довідка про те, що акт одруження був зареєстрований;
– свідоцтва про народження людей, померлих на момент витребування. Видається довідка про те, що було реєстровано народження.

Обов’язкова вимога необхідна для надання послуги витребування документів – оформлення нотаріального або консульської довіреності від власника документів. Якщо довіреність оформляється за кордоном, то її необхідно апостилювати або легалізувати шляхом консульської легалізації.
Також у ряді випадків при отриманні дублікатів повторних свідоцтв та інших документів для подальшого їх належного оформлення (подальша консульська легалізація або проставлення штампа «апостиль») потрібно проставлення печатки обласного та міського Управління Юстиції.

Ви можете отримати консультацію та замовити послугу витребування документів за телефонами:
тел/факс: (044) 248-75-69;
Київстар (097) 899-96-12;
МТС (066) 400-18-72;
life (093) 869-10-44;
З Повагою, Компанія “Візантія”