тел/факс (044) 278-49-83
Киiвстар (097) 899-96-12
МТС (066) 400-18-72
life (093) 869-10-44
Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються в дії!

Реєстрація в ОВІРі

Іноземці та особи без громадянства, які перебували в Україні на законних підставах, можуть тимчасово перебувати на території країни за паспортними документами, зареєстрованими в порядку, встановленому Законом України (Правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію).
Паспортний документ подається іноземцем та особою без громадянства для реєстрації у пункті пропуску через державний кордон представникові Державної прикордонної служби.
Законодавством України встановлені такі терміни, протягом якого іноземці, які прибули в Україну, можуть знаходитись на її території без реєстрації у органах ОВІР (УГІРФО):
– для іноземців та осіб без громадянства з держав з візовим режимом в’їзду на період дії візи, але не більш як 90 днів протягом 180 днів, якщо інший термін не визначено міжнародними угодами;
– для іноземців та осіб без громадянства з держав з безвізовим режимом в’їзду – на термін не більше як 90 днів протягом 180 днів, якщо інший термін не визначено міжнародними угодами.

Спеціалісти нашої Компанії нададуть кваліфікаційну допомогу у реєстрації іноземного громадянина в органах ОВІРі, позбавлять Вас від стояння в чергах, збережуть Ваш час і гарний настрій!

Термін оформлення Вартість послуг
3-5 робочих днів 1 200 грн.
10 робочих днів  1 000 грн.

У вартість наших послуг входить:

– консультація з питань реєстрації іноземного громадянина в ОВІР;
– підготовка заяви та повного пакету документів, необхідних для продовження терміну перебування іноземного громадянина в Україні;
– оплата державних мит та офіційних платежів, пов’язаних з продовженням терміну перебування іноземця в Україні;
– отримання реєстрації іноземця.

Необхідні документи:
– паспортний документ іноземця;
– документи від приймаючої сторони (повний список з коментарем дають наші спеціалісти);
– доручення від іноземного громадянина на спеціаліста нашої компанії (оплачується окремо).

Іноземці та особи без громадянства можуть бути звільнені від реєстрації паспортного документа на підставі відповідного міжнародного договору України на умовах взаємності.
Якщо іноземний громадянин планує прибувати в Україні на строк, більший ніж 90 днів, він зобов’язаний вчасно зареєструвати своє перебування у місцевому ОВІРі. У разі непроходження процедури реєстрації в установлений строк, на нього накладаються штрафні санкції.

Згідно з Порядком продовження строку перебування іноземців, заяви про продовження терміну перебування подаються не раніше ніж за 10 днів і не пізніше ніж за 3 дні до закінчення терміну реєстрації. Строки продовження реєстрації іноземців залежать від документів, наявних у заявника, необхідності термінового продовження терміну перебування.

Ви можете уточнити інформацію щодо переліку документів, строки оформлення та замовити послугу реєстрації іноземця в ОВІРі за телефонами:
тел/факс: (044) 248-75-69;
Київстар (097) 899-96-12;
МТС (066) 400-18-72;
life (093) 869-10-44;
З Повагою, Компанія “Візантія”